Jdi na obsah Jdi na menu
 


Návštěva školy SPMP MODRÝ KLÍČ

Dva hlavni protagonisté akce "ODSKÁČEME SI TO ZA VÁS", Honzové  Krédl a Odehnal navštívili společně s pracovnicemi Výboru dobré vůle - Nadace Olgy Havlové, unikátní modřanskou školu pro lidi s mentálním postiženim - MODRÝ KLÍČ a předali paní ředitelce dárky pro její žáky a zaměstnance.

Při několikahodinové prohlídce se všichni seznámili s krásným zázemím školy, s jejím každodenním provozem a hlavně s nádherně řešenými učebnami a dílnami, ze kterých byli všichni opravdu nadšeni. Toto ale nebylo zhola nic oproti výrobkům, kterými se žáci a zaměstnanci dílen pochlubili a na které jsou právem pyšni...

Neskutečný zážitek završili Honzové nákupem několika výrobků jako památku a připomínku na lidi, které navštívili...

www.modry-klic.cz/

Škola SPMP MODRÝ KLÍČ je nezísková, nestátní organizace poskytující sociální služby dětem i dospělým lidem s mentálním a kombinovaným postižením. Organizace byla vybudována na principech občanské společnosti z iniciativy rodičů dětí s těžkou formou mentálního a kombinovaného postižení, byla zřízena v roce 1991 na základě stanov "Sdružení pro pomoc mentálně postiženým", jako samostatný právní subjekt.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

Mail listArchiv

Kalendář
<< únor >>
<< 2020 >>
Po Út St Čt So Ne
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29